ORKAN „GRZEGORZ”??? W LEGIONOWIE.!!

W niedzielny poranek nasi juniorzy młodsi rywalizowali w Arenie Legionowo z tamtejszym KPR-em.
To co wydarzyło sie w pierwszych 15 min, smiało można nazwać szalejącym w Polsce orkanem. Bardzo dobra gra w obronie, szybkie kontry czy przechwyty, doprowadziły zespół gospodarzy do rozpaczy. Wynik 15 – 2, mówi sam za siebie. Kolejne 3 minuty, w terminologii atmosferycznej ?,to osłabienie wiatru, by końcowe 12 min., powiać znowu mocniej. W 28 min. 26 – 5. Pierwsza połowa kończy sie wynikiem 28 – 7.
W drugiej połowie, nasz zespół stosował różnego rodzaju elementy taktyczne, które jeszcze powiększyły przewagę. Ostatecznie UKPR Agrykola pokonał KPR Legionowo 46 – 19.
Cieszy bardzo dobra gra całego zespołu w obronie i duża aktywność rzutowa zawodników drugiej linii.( 2 z nich zdobyło po 10 bramek) !!
Agrykola wystąpiła w składzie: Michał Ciesiński, Jakub Karbowski, Kuba Ligęza, Mateusz Jaworski, Jakub Mucha, Igor Kamiński, Gracjan Kołodziej, Wojciech Kaczor, Szymon Salamonski, Kamil Marszałek, Wojciech Mazurek, Michał Królikowski, Grzegorz Molak, Michał Sumiła, Jakub Nowopolski i Jacek Łepecki.