ZACZĘLI GRAĆ PO PRZERWIE !!

W dniu dziesiejszym, nasi niepokonani juniorzy młodsi podejmowali swoich kolegów za miedzy ,zespół KS Warszawianka II vel Kontra Warszawa.
W pierwszym meczu tych zespołów, wyraźne zwyciestwo odniosła Agrykola, i początek meczu wskazywał, że dzisiaj będzie podobnie.W 10 min. nasz zespół prowadził 4 – 1 i nic nie wskazywało na to, że goście się podniosą. A jednak,ambitna i mądra gra zespołu Kontry, doprowadziła ich do remisu 8 – 8 w 26 min. Koncowka tej połowy, to fantastyczna gra obu bramkarzy, których smiało mozna nazwac bohaterami tego meczu.
Ostatecznie I połowa zakończyla sie wynikiem 9 -8 dla gospodarzy, co zapowiadało emocje do ostatniego gwizdka.
Jednak emocje skończyły sie w 40.min. Nasi zawodnicy zagrali tak, jak nas do tego przyzwyczaili. Poczatęk II połowy to wygrana 10 – 1 ( 19 – 9), co wystarczyło, żeby ambitnej drużynie gości odechciało sie grać. Cały mecz Agrykola wygrała 28 – 19.
Wygranych sie nie sądzi, ale nasi zawodnicy muszą zrozumieć że mecz trwa 60 min i nikt przed nimi sie nie położy.
UKPR Agrykola wystąpiła w składzie : Jakub Karbowski, Michał Ciesiński, Mateusz Jaworski, Jakub Mucha, Igor Kamiński, Szymon Salamoński, Wojciech Kaczor, Kamil Marszałek, Przemysław Kozłowski, Gracjan Kołodziej, Wojciech Mazurek, Michał Królikowski, Grzegorz Molak, Jakub Nowopolski, Michał Sumiła i Jacek Łepecki.