Aktualne informacje dotyczące obozów sportowych w Żelistrzewie i Człuchowie

Po zapoznaniu się z ogłoszonymi 29.05.2020 wytycznymi GIS, MZ oraz MEN dla obozów i kolonii, po tygodniach niepewności, obaw i niepokoju z wielką radością chcielibyśmy poinformować, że tegoroczne obozy w Człuchowie i Żelistrzewie ODBĘDĄ SIĘ, choć z wieloma zmianami i ograniczeniami spowodowanymi przez Covid-19.

Wszystkie informacje o zmianach jakie wprowadzamy będą dostępne w ciągu kilku dni na naszej stronie internetowej. Zrobimy wszystko, aby nasze zgrupowania przebiegały w maksymalnie bezpiecznych warunkach, zgodnie z aktualnymi zasadami i wytycznymi sanitarnymi. W związku z tym prosimy o deklarację zawodniczek i zawodników, którzy chcą jechać na obozy do Żelistrzewa i Człuchowa. Trenerzy będą zbierać takie deklaracje w swoich drużynach, w ten sposób będziemy mogli ustalić ilości w grupach, aby się przygotować do wyjazdu.

Bardzo prosimy, aby wszyscy zadeklarowali się w maksymalnym terminie do 05-06-2020 (piątek). Deklaracja nie jest równoznaczna z przyjęciem na obóz i nie zobowiązuje też do uczestnictwa w nim.

Obóz w Żelistrzewie przeznaczony dla dzieci z roczników 2008 – 2010 – termin 29.06- 09.07; koszt obozu 1790zł.

Po wstępnej deklaracji u trenera/opiekuna prosimy o wpłacenie całej kwoty za wyjazd do 20.06.2020 r.

Obóz w Człuchowie, dedykowany jest dla zawodniczek i zawodników naszego klubu z roczników 2003 – 2007.  Uwaga! Tu nastąpiła mała zmiana terminu w związku z Covid-19 i jedziemy w dniach 15-25.08.2020. Koszt obozu 1790 zł.  Proszę wpłacać zaliczki na obóz do Człuchowa w wysokości 500 zł do 10.06, następna ratę w wysokości 1290 zł do 10.08.2020 r.

Przy wpłacie proszę w tytule napisać imię nazwisko dziecka, imię nazwisko trenera oraz miejscowość obozu, za który realizowana jest wpłata .W razie pytań proszę dzwonić  lub pisać .

Niestety w związku z obostrzeniami wynikającymi z obecnej sytuacji, mamy ograniczoną liczbę miejsc na obu turnusach, dlatego o przyjęciu będzie decydowała kolejność wpłat.

Jesteśmy pewni, że pogoda nam dopisze oraz, że taki wyjazd będzie równie bezpieczny jak ten z rodzicami. Wspólny pobyt nie będzie w żadnym zakresie bardziej niebezpieczny niż bieżące treningi czy zwykłe codzienne życie. Wiele będzie za to korzyści w sferze fizycznej, jak i psychicznej co teraz, po miesiącach samotności, jest niezmiernie istotne dla naszych chłopców.

W razie pytań proszę dzwonić  lub pisać .