UKPR Agrykola Mistrzem Polski 2021 !!!

W dniach 12-13.06.2021 roku odbył się w Płocku Final Four o Puchar ZPRP Młodzików. W cz-tero zespołowych finałach znalazł się zespól Mistrz Mazowsza UKPR AGRYKOLA WARSZAWA złożony z chłopców z rocznika 2006. W sobotę rozegraliśmy mecz półfinałowy z KS Vive Kielce. Po bardzo dobrej grze w obronie spotkanie to zakończyło się wynikiem 26-14.

W meczu finałowym przeciwnikiem warszawiaków był zespół KS Pałac Młodzieży Tarnów. Po dramatycznej walce do ostatniej minuty meczu podopieczni trenera Macieja Wiraszki cieszyli się z wygranej 24-22.

UKPR Agrykola Warszawa w kategorii młodzik w sezonie 2020/2021 wygrał wszystkie 52 spotkania, podobnie jak zespól FC Barcelona, który podobnie jak my 13.06.2021 wygrał Final Four Ligi Mistrzów.

Zespół UKPR Agrykola Warszawa został Mistrzem Polski Młodzików w sezonie 2020/2021 a do siódemki najlepszych zawodników turnieju zostali wybrani prawo skrzydłowy Mateusz Nodzak, lewo rozgrywający Jędrek Korus, a MVP turnieju finałowego wybrano Maksyma Faliszewskiego z naszego zespołu.

Zespół wystąpił w składzie: Franciszek Sieroń, Kacper Wróblewski, Julian Szymańczyk, Karol Machul, Jeremi Foks, Franciszek Górski, Oskar Marecki, Maciej Białkowski, Jędrzej Korus, Maksym Faliszewski, Mikołaj Bliszczyk, Przemysław Ziembicki, Aleksander Bień, Szymon Księżopolski, Maciej Gawęda, Mateusz Nodzak. I trener: Maciej Wiraszka II trener: Robert Bliszczyk Zarząd klubu UKPR Agrykola Warszawa