Aktualności

Drugie zwycięstwo w rundzie zasadniczej młodzika 

Nasza drużyna młodzik chłopców 2003 podejmowała na własnej hali drużynę ROKiS Radzymin, mecz rozpoczęliśmy słabą grą w ataku na szczęście nasi przeciwnicy dostosowali się do naszego poziomu i na przerwę z chodziliśmy z bardzo niskim wynikiem jak na 25 min. gry 8 – 7 dla naszej drużyny. W drugiej połowie poprawiliśmy znacząco grę w ataku nie tracąc jakości w obronie i ostatecznie wygrywamy 26 – 16. Gratulacje !!!
W przyszłym tygodniu podejmujemy ponownie na własnej hali drużynę UKS Kontra zapraszamy serdecznie do wspierania naszego zespołu.
W meczu wystąpili : Przemysław Wachowicz, Kacper Kasprzynski, Piotr Brodowicz, Kajetan Domaradzki, Maciej Szwedowicz, Mateusz Chalecki, Julian Ziółkowski, Jakub Piotrkowicz, Adam Włodarczak, Szymon Gruda, Patryk Płóciennik, Kacper Obierak, Mateusz Stępień, Adam Ligęza.

ORKAN „GRZEGORZ”??? W LEGIONOWIE.!!

W niedzielny poranek nasi juniorzy młodsi rywalizowali w Arenie Legionowo z tamtejszym KPR-em.
To co wydarzyło sie w pierwszych 15 min, smiało można nazwać szalejącym w Polsce orkanem. Bardzo dobra gra w obronie, szybkie kontry czy przechwyty, doprowadziły zespół gospodarzy do rozpaczy. Wynik 15 – 2, mówi sam za siebie. Kolejne 3 minuty, w terminologii atmosferycznej ?,to osłabienie wiatru, by końcowe 12 min., powiać znowu mocniej. W 28 min. 26 – 5. Pierwsza połowa kończy sie wynikiem 28 – 7.
W drugiej połowie, nasz zespół stosował różnego rodzaju elementy taktyczne, które jeszcze powiększyły przewagę. Ostatecznie UKPR Agrykola pokonał KPR Legionowo 46 – 19.
Cieszy bardzo dobra gra całego zespołu w obronie i duża aktywność rzutowa zawodników drugiej linii.( 2 z nich zdobyło po 10 bramek) !!
Agrykola wystąpiła w składzie: Michał Ciesiński, Jakub Karbowski, Kuba Ligęza, Mateusz Jaworski, Jakub Mucha, Igor Kamiński, Gracjan Kołodziej, Wojciech Kaczor, Szymon Salamonski, Kamil Marszałek, Wojciech Mazurek, Michał Królikowski, Grzegorz Molak, Michał Sumiła, Jakub Nowopolski i Jacek Łepecki.

 

Juniorki młodsze rozpoczęły rundę rewanżową.

W sobotę na swoim parkiecie juniorki młodsze UKPR-u podejmowały zawodniczki UKS Varsovia. Pomimo dobrej gry zawodniczek z Varsovii i słabszej dyspozycji naszego zespołu . Wygrywamy 26:24.
Gratulujemy

Wygrana młodzików na inaugurację rundy zasadniczej.
W dniu 22.10 drużyna młodzików 2003 przystąpiła po eliminacjach, w których zajęła I miejsce w swojej grupie do rozgrywek zasadniczych w Mazowieckiej Lidze Piłki Ręcznej. Nasza drużyna występowała gościnnie na parkietach zaprzyjaźnionego klubu z Piaseczna. Od początku spotkania mecz układał się po naszej myśli. W 15-tej min. wyszliśmy na 4 bramkowe prowadzenie i do końca pierwszej połowy udało nam się nie zwolnić tempa na przerwę schodziliśmy z 6 bramkową przewagą 13 – 7. Druga odsłona meczu to konsekwentna gra w obronie i spokojne budowanie przewagi bramkowej i zasłużone zwycięstwo w całym spotkaniu 27 :15 GRATULACJE !!! W meczu wystąpili : Przemysław Wachowicz, Kacper Kasprzynski, Piotr Brodowicz, Kajetan Domaradzki, Maciej Szwedowicz, Mateusz Chalecki, Julian Ziółkowski, Jakub Piotrkowicz, Adam Włodarczak, Szymon Gruda, Patryk Płóciennik, Kacper Obierak.
JUNIOR MŁODSZY NIE ZWALNIA TEMPA !!
Dzisiaj w hali Warszawianki nasi juniorzy młodsi rywalizowali z UKS Wilanowia o pierwsze miejsce z grupie II. Mecz rozpoczął się od bardzo dobrej gry gospodarzy, i bardzo słabej naszego zespołu. W 19 min. gdy nasz zespół wyszedł na prowadzenie 10 – 9, wydawało się, że wszystko wróciło do normy. Ale nie. Ambitni gospodarze wykorzystali wszystkie błędy zawodników UKPR i odskoczyli na 3 brankową przewagę 15 – 12.
Druga połowa nie zapowiadała zmian. UKS Wilanowia wykorzystywała każdy błąd naszego zespołu i 38 min. osiagnęł największe prowadzenie 20 – 15.
To co wydarzyło sie w końcowych 22 min, warto było obejrzeć.
Nasza drużyna ruszyła.Bardzo dobra gra w obronie, zabójcze kontry i zasłużone zwycięstwo 33 – 29. Brawo !!
Podsumowując. Bardzo dobra gra zespołu gospodarzy do 38 min. Ale mecz trwa 60 min.!!
Nasi zawodnicy pokazali, że potrafią wyjść z najgorszych opresji. Pokazali to z czego słynie prawdziwy piłkarz ręczny. Z walki o każdy metr parkietu. Brawo Wy !!
UKPR Agrykola wystąpiła w składzie: Jakub Karbowski, Michał Ciesiński, Kuba Ligęza, Mateusz Jaworski, Igor Kamiński, Szymon Salamoński, Wojciech Kaczor, Kamil Marszałek, Gracjan Kołodziej, Wojciech Mazurek, Grzegorz Molak, Michał Królikowski, Michał Sumiła, Jakub Nowopolski i Jacek Łepecki.

OBÓZ NARCIARSKO – SNOWBOARDOWY W ZAWOI 2017

Proponowany  przez nas obóz to idealna mieszanka: sportu i zabawy prowadzony w malowniczej scenerii Małopolski, czyli wszystko to, czego potrzebują Państwa dzieci. Zajęcia prowadzone są przez doświadczoną, profesjonalną kadrę pedagogiczną – instruktorską posiadającą wszelkie niezbędne uprawnienia. To osoby na co dzień pracujące z dziećmi, świetni fachowcy, ludzie  pełni pasji  odpowiedzialności.

1% PODATKU NA RZECZ UKPR „AGRYKOLA” WARSZAWA

Szanowni Państwo zbliża się okres rozliczeń rocznego podatku dochodowego. W tym roku po raz kolejny za pośrednictwem Fundacji Partnerstwo istnieje możliwość przekazania 1% na rzecz UKPR „Agrykola” Warszawa. Środki zebrane w ten sposób zostaną przeznaczone …

ZEBRANIE W SPRAWIE OBOZU W ZAWOI

Zapraszamy na spotkanie organizacyjne, dotyczące obozu zimowego w Zawoi. Spotkanie odbędzie się 8 lutego 2017 w SP 280 godzina 18:00 sala 208. Szczegółowe informacje dotyczące wyjazdu …

OBÓZ SPORTOWY W CZŁUCHOWIE 17-28.08.16 – GRUPA SPORTOWA

Proponowany  przez nas obóz to idealna mieszanka: sportu i zabawy prowadzony w malowniczej scenerii Małopolski, czyli wszystko to, czego potrzebują Państwa dzieci. Zajęcia prowadzone są przez doświadczoną, profesjonalną kadrę pedagogiczną – instruktorską posiadającą wszelkie niezbędne uprawnienia. To osoby na co dzień pracujące z dziećmi, świetni fachowcy, ludzie  pełni pasji  odpowiedzialności.

WALNE ZEBRANIE SPRAWOZDAWCZO-WYBORCZE CZŁONKÓW UCZNIOWSKIEGO KLUBU PIŁKI RĘCZNEJ AGRYKOLA WARSZAWA

WALNE ZEBRANIE SPRAWOZDAWCZO-WYBORCZE CZŁONKÓW UCZNIOWSKIEGO KLUBU PIŁKI RĘCZNEJ AGRYKOLA WARSZAWA Zarząd Uczniowskiego Klubu Piłki Ręcznej Agrykola w Warszawie zawiadamia członków klubu, iż 10 maja 2016 o godz. 17:00 (pierwszy termin) 17.15 (drugi …

HANDBALLCAMP 2016

Przed nami zbliżające się wakacje 2016, a wraz z nimi kolejna edycja Agrykola Handball Camp na który zapraszamy dzieci i młodzież z całej Polski do wspólnej zabawy, ciężkiej pracy i podnoszenia swoich kwalifikacji i umiejętności sportowych. zapraszamy …